Wandel virtueel rond
Woning te koop in Abtsdreef 139, 2940 Stabroek
Grote, vrijstaande woning met 3 slpk., grote tuin en garage
- Aantal slaapkamers: 3
- Grond opp.: 990 m²
- Bewoonbare opp.: 190 m²
-
EPC: 254 kWh/m²
- Bouwjaar: 1998
- Niet geïndexeerd KI: € 1596
Contacteer één van onze medewerkers voor meer informatie of een afspraak ter plaatse.
Indeling
Gelijkvloers
Inkom | 11,5m² U komt de woning binnen via de ruime inkomhal met tegelvloer.
Toilet | 1,5m² In de hal bevindt zich een apart gastentoilet met handenwassertje, dat betegeld is tot op 1,5m hoogte.
Woonkamer | 42m² De gigantische woonkamer met tegelvloer heeft een aangename inval van het daglicht dankzij de vele ramen aan zowel de voor- als achterzijde van de woning.
Keuken | 13m² In open verbinding met de woonkamer bevindt zich de keuken. Deze is voorzien van een 4-pits elektrisch fornuis, dampkap, oven, vaatwasser en 1,5 spoelbak. Daarnaast biedt deze keuken heel wat bergruimte.
Achterinkom | 7m² Aansluitend aan de keuken bevindt zich de achterinkom met aansluiting voor de wasmachine en droogkast.
Berging | 3m² De woning beschikt over een handige berging waar heel wat materiaal gestockeerd kan worden.
Garage | 21m² De woning beschikt over een ruime, inpandige garage waar u makkelijk plaats kan bieden aan uw wagen. Op de oprit kunnen 3 auto's geparkeerd worden op eigen terrein.
Tuin | 990m² Het perceel heeft een totale oppervlakte van 990m². In de west-georiënteerde tuin, kan tot laat in de avond genoten worden van de zon.
Verdieping 1
Nachthal | 12,5m² Via de trap in de inkomhal komt u in de ruime nachthal op de eerste verdieping terecht, waar u toegang heeft tot de verschillende slaapkamers en badkamer.
Slaapkamer | 18m² De masterbedroom op vinylvloer kan genieten van voldoende daglicht dankzij het raam aan de zijkant van de woning. Handige ingemaakte kasten tegen de schuine dakrand zijn voorzien.
Dressing | 4,5m² Aansluitend aan de masterbedroom vindt u een berging die perfect dienst kan doen als dressing. Verder bevindt zich hier de verwarmingsketel.
Badkamer | 8m² De nette, maar zeer ruime, volledig tot boven betegelde badkamer is momenteel basic ingericht en voorzien van een ligbad, dubbele wastafel met meubel en toilet. Het grote dakvenster zorgt voor een fijn daglicht in de ruimte.
Slaapkamer | 14m² De tweede en derde slaapkamer op laminaatvloer zijn eveneens erg ruim en genieten van veel daglicht.
Slaapkamer | 14m² De tweede en derde slaapkamer op laminaatvloer zijn eveneens erg ruim en genieten van veel daglicht.
Technisch
Beglazing Dubbele beglazing
Isolatie EPC-waarde: 254 kWh/m²jaar
Keuken De keuken is voorzien van een 4-pits elektrisch fornuis, dampkap, oven, vaatwasser en 1,5 spoelbak
Raamwerk PVC ramen
Sanitair De badkamer is voorzien van een ligbad, dubbele wastafel met meubel en toilet
Verwarming Junkers ketel 2016
Abtsdreef 139, 2940 Stabroek Zin om hier te wonen?
Documenten
Bijkomende info
Stedenbouwkundige bestemming | Woongebied met landelijk karakter |
---|---|
Recht van voorkoop | Nee |
Overstromingsgevoeligheid | Niet overstromingsgevoelig |
Afgebakende zone | Niet van toepassing |